• Головна
  • Новини
  • Рівненські депутати вимагають невідкладно заборонити в Україні РПЦ та її підрозділи

23.12.2022, 18:34

Рівненські депутати вимагають невідкладно заборонити в Україні РПЦ та її підрозділи

Депутати Рівненської облради вимагають від влади невідкладно заборонити в Україні російську православну церкву та її структурні підрозділи

Про це повідомляє пресслужба Рівненської облради.

Сьогодні, 23 грудня, депутати прийняли рішення звернутися до президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Конституційного Суду України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій.

Зокрема, депутати наголошують, що агресія Російської Федерації проти України з 2014 року, і зокрема повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року, здійснюється як із застосуванням збройних сил держави-агресора, так і з застосуванням засобів пропаганди, маніпуляції та сіяння розбрату в українському суспільстві. Московська церква посідає чільне місце серед інструментів агресії, як через безпосередню колаборацію злочинну співпрацю священнослужителів з окупантами, так і через поширення наративів ворога, сіяння ворожнечі серед українців, виправдання російської агресії та перешкоджання об’єднанню українських православних.

"Російська церква, разом із своїми структурними підрозділами і залежними організаціями, має бути заборонена в Україні»", – підсумували депутати.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: