• Головна
  • Новини
  • Римський форум G20: Перехід на новий цивілізаційний рівень

03.11.2021, 15:14

Римський форум G20: Перехід на новий цивілізаційний рівень

Упродовж 30-31 жовтня 2021 року в столиці Італії відбулась XVI зустріч лідерів країн, які належать до Групи двадцяти. Серед учасників цього міжнародного заходу не було двох автократів – Сі Цзіньпіна і Путіна. Це важлива історична віха, на яку коментатори події не звернули достатньої уваги.

Пишучи про завершення роботи міжурядового форуму G20, преса зазначила, що лідери країн-учасниць домовились посилити заходи боротьби з пандемією коронавірусу, із глобальним потеплінням, із потоками нелегальної міграції, із економічними викликами, а також примусити великі корпорації сплачувати щонайменше 15% податку, де б вони не були зареєстровані, навіть і в офшорах.

Учасники саміту не зуміли стриматись, щоби не взяти на себе чудернацьке зобов’язання «скоротити термін розробки вакцин в умовах пандемії з 300 до 100 днів». Деякі відомі епідеміологи і вірусологи  твердять, що в період пандемії вакцини не розробляють, а для виготовлення якісної вакцини, яка не створюватиме для людей побічних наслідків, необхідно від 8 до 12 років, щоби ретельно вивчити наслідки щеплення.

Водночас не вдалось знайти інформацію, щоби учасники саміту взяли на себе зобов’язання знайти ефективні лікувальні засоби проти вірусних епідемій, як теж розробити й ефективні препарати природного походження для покращення вродженого імунітету людей. Адже ефективність наслідків вакцинації системно знижується, а це означає, що кожного року доведеться збільшувати і число ін’єкцій, бо двох або трьох заштриків уже не буде достатньо.

Та найголовнішим результатом римського саміту G20 стала зміна світоглядної ідеології стосовно подальшого розвитку нашої цивілізації, а саме: кардинальний перехід від застосування викопних джерел енергетики (газ, вугілля, нафта) до відновлювальних джерел (вітер, сонце і вода). У 2022 році буде припинена фінансова підтримка розвитку вугільної промисловості, а вже у 2050 році цивілізований світ буде обходитись без застосування нафти і газу. Такими є плани світових лідерів.

І це ключова причина, чому Сі Цзіньпін і Путін не прибули для участі в римському саміті, бо ці країни не здатні самі запропонувати прогресивні ідеї та не хочуть бути залежними від нових технологій, які їм не належать. Звісно, поки що Китай іще зданий десь щось поцупити і виробляти  товар на власних потужностях. А ось Московія вже деградувала до того стану, що ані цап-царапнути не здатна, ані виготовити власну продукцію для міжнародного ринку. Навіть у випадку, якщо десь і зуміє щось цап-царапнути.

Під час римського саміту остаточно оформився ідеологічний розкол світу на дві антагоністичні групи: на країни прогресивної орієнтації та країни автократичного табору, які становлять агресивну меншість. У кінцевому результаті автократи приречені на занепад, якщо не змінять свою політично-економічну парадигму. А вони, схоже на те, змінити її не здатні.

Ярослав ЛЕВКІВ, приватний журналіст

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Самборі ураган повали величезне дерево - постраждала 59-річна жінка

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

Василь Чорний

Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

Богдан Рабешко

Задовбали! Переворот...

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: