Останнім часом у соціальних мережах з’явилася неправдива інформація щодо реформи МСЕК, що викликало занепокоєння серед громадян.
Проте Міністерство соціальної політики запевняє, що всім, кому вже призначено пенсії по інвалідності на законних підставах, немає про що хвилюватися.
Уряд закликає громадськість звертатися до офіційних джерел, щоб отримувати точну інформацію і зменшити тривоги щодо майбутніх змін. Міністерство зазначило, що жодні виплати не будуть зменшені для тих, хто отримує їх на законних підставах.
Ключові напрямки реформи:
- Прискорення процесу призначення допомоги: Зменшення часу на отримання соціальної допомоги для осіб з інвалідністю.
- Зменшення бюрократії: Спрощення процедур для полегшення доступу до соціальної підтримки.
- Прозорість системи: Створення зручних умов для громадян, щоб вони могли легко отримувати необхідну інформацію та допомогу.
Реформа покликана не лише зберегти вже призначені виплати, але й створити більш комфортні умови для осіб з інвалідністю, що, в свою чергу, покращить їхнє соціальне забезпечення.
За темою
- Україна отримає €1,5 млн від Італії та ПРООН на розмінування та відновлення деокупованих територій
20.06.2025, 19:20
- Міненерго: Енергосистема працює стабільно, але через удари ситуація залишається складною
20.06.2025, 13:27
- У Мінфіні очікують голосування за зміни до держбюджету на наступній сесії Ради
20.06.2025, 12:56
- Понад $120 млн у російський бюджет сплатила PepsiCo у вигляді податків за 2024 — дослідження AIN
20.06.2025, 09:09
- Уряд спростив порядок отримання компенсації за оренду житла для ветеранів
19.06.2025, 10:51
Обговорення
Економіка
ТОП
65-річний чоловік з Львівщини намагався ввезти з Польщі навушники на 3 мільйони гривень
На Львівщині вдова загиблого військового домоглася через суд 15 мільйонів компенсації від Міноборони
ДТП на Львівщині: юний водій виїхав на головну — троє постраждалих, серед них підліток
У Львові чоловік поранив ножем двох сусідів під час конфлікту
У Львові попрощалися з 20-річним Богданом Нєвєдомським, який загинув на фронті
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Василь Чорний
Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку