• Головна
  • Новини
  • Ранкова атака дронами на Кривий Ріг: є постраждала та пожежа

17.07.2025, 11:51

Ранкова атака дронами на Кривий Ріг: є постраждала та пожежа

Уранці 17 липня російські війська атакували Кривий Ріг ударними дронами типу Shahed. Унаслідок влучань у місті пролунала серія вибухів, спалахнула пожежа.

Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, а також підтвердив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

За словами Вілкула, над містом фіксувалося декілька хвиль ворожих безпілотників. В одному з районів виникла пожежа, на місці влучання працювали рятувальники. Влада розгорнула штаб допомоги постраждалим — людям видають будматеріали, приймають заяви на матеріальну допомогу.

О 11:12 стало відомо, що через атаку постраждала 43-річна жінка — їй надали допомогу на місці. Пожежу вдалося оперативно ліквідувати.

Раніше, в ніч на 17 липня, під ворожу атаку потрапили й інші населені пункти Дніпропетровщини. У Дніпрі внаслідок масованого обстрілу загинула одна людина, ще п’ятеро отримали поранення. Пошкоджено кілька підприємств, виникли пожежі. У Нікополі поранення отримали троє рятувальників та двоє цивільних.

За інформацією Повітряних сил, у ніч на 17 липня росія застосувала 64 дрони-камікадзе та інші БпЛА, понад половину з них вдалося знищити силам ППО.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: