24.02.2023, 16:04

Рада ухвалила перші зміни до Держбюджету-2023

Верховна Рада України ухвалила перші зміни до Держбюджету, зокрема щодо фінансування для новостворених Мінвідновлення та Державного агентства відновлення

Про це повідомила нардепка від "Слуги Народу" Роксолана Підласа.

Законопроєкт №8399 ухвалили в другому читанні і в цілому. До другого читання додали кілька важливих змін, зокрема передбачили можливість компенсації для власників морських суден і суден, які ходять у внутрішніх водах, у разі, якщо вони отримують пошкодження чи будуть знищені Росією. Загальний обсяг компенсацій у цьому році – до 20 млрд грн.

Ухвалений закон дасть можливість мінімізувати ризики припинення аграрного експорту, у разі якщо Росія почне саботувати домовленості "зернового коридору", пояснила Підласа.

"Додали ще одне джерело наповнення Фонду ліквідації – продаж активів російських олігархів по закону "Про санкції", - написала вона.

Також закон передбачає нові напрями використання Фонду ліквідації: будівництво житла для тих, хто втратив житло, і компенсації за знищене житло, а також можливість відновлення об’єктів військової інфраструктури.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: