• Головна
  • Новини
  • Рада призначила Оксану Жолнович новою очільницею Мінсоцполітики

19.07.2022, 12:50

Рада призначила Оксану Жолнович новою очільницею Мінсоцполітики

Верховна Рада України на засіданні 19 липня призначила Оксану Жолнович новою очільницею Міністерства соціальної політики

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко.

"Рада призначила Оксану Жолнович на посаду Міністра соціальної політики України. Будемо сподіватись на якісну роботу. Соціальна сфера, особливо в умовах війни, одна з найприорітетніших", - написав нардеп.

"За" призначення Жолнович проголосували 282 депутати.

Довідково. Оксана Жолнович із 1996 по 2001 роки навчалася у Львівському національному університеті імені Франка за спеціальністю "правознавство", захистила кандидатську дисертацію на тему "Система трудового права України". Доцентка кафедри соціального права ЛНУ ім. Франка, у 2017-2019 працювала помічницею ректора Львівського університету фізкультури імені Івана Боберського. У 2019-2021 роках Жолнович була радницею міністра соціальної політики. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.  У 2009-2019 входила до Ради адвокатів Львівської області. Від партії "Сила людей" Жолнович 4 рази балотувалася до рад різних рівнів (Верховна Рада, Львівська міська та обласна ради), та жодного разу не була обраною.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: