• Головна
  • Новини
  • Рада прийняла антикорупційну стратегію України до 2025 року

20.06.2022, 16:51

Рада прийняла антикорупційну стратегію України до 2025 року

Верховна Рада України ухвалила закон "Про засади державної антикорупційної політики на 2021 - 2025 роки". "За" це рішення проголосували 310 народних депутатів.

Джерело: Укрінформ

Дослівно: "Метою законодавчого акту є досягнення суттєвого прогресу в запобіганні та протидії корупції, а також забезпечення злагодженості й системності антикорупційної діяльності усіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування України".

Деталі: Антикорупційна стратегія буде реалізована шляхом виконання відповідної держпрограми.

Координація реалізації стратегії та виконання держпрограми покладено на НАЗК. При цьому органі за потреби може бути створено робочу групу з питань антикорупційної політики як консультативно-дорадчий орган.

Очікується, що впровадження антикорупційної стратегії знизить рівень корупції в Україні. Мова йде про мінімізацію корупційних ризиків, зменшення кількості корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, зменшення корупційного досвіду громадян та бізнесу, збільшення кількості публічних службовців, громадян та бізнесу, які готові повідомляти про випадки корупції тощо.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: