• Головна
 • Новини
 • РНБО ввела санкції проти причетних до розробки вірусу NotPetya

19.06.2021, 09:25

РНБО ввела санкції проти причетних до розробки вірусу NotPetya

НБО запровадила санкції щодо 4 юридичних і 6 фізичних осіб, причетних до розробки вірусу Petya та кібератак на об’єкти критичної інфраструктури України.

Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу (18 червня) за підсумками засідання РНБО повідомив секретар Радбезу Олексій Данілов.

«Рішенням Радбезу були застосовані санкції щодо 4 юридичних і 6 фізичних осіб, які афілійовані зі спецслужбами Російської Федерації. Це юридичні і фізичні особи безпосередньо причетні до розробки компонентів вірусу NotPetya. Вони здійснювали його адміністрування, модерацію, організовували кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури нашої країни», - заявив Данілов.

За його словами, було встановлено, що ці кіберзлочинці внесені до санкційних списків США і обвинувачуються правоохоронними органами Сполучених Штатів у рамках кримінального процесу за здійснення кібератак.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці червня 2017 року низка українських державних та приватних компаній були уражені вірусом Petya.A. У Національній поліції 28 червня 2017 повідомили, що за фактами втручання в роботу комп'ютерних мереж розпочато 23 кримінальні провадження, а також зауважили, що виходячи з аналізу завантажувальної частини вірусу, можна з високим ступенем вірогідності стверджувати, що це нова модифікація трояна Petya.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: