• Головна
  • Новини
  • РФ посилює енергетичний шантаж через тікток, - Центр при РНБО

24.09.2022, 14:22

РФ посилює енергетичний шантаж через тікток, - Центр при РНБО

Російські пропагандисти в тіктоці висміюють енергетичну кризу та вдають, нібито РФ - єдина енергетично незалежна держава

Про це поідомив Центр протидії дезінформації в телеграмі.

"Як вже попереджали аналітики ЦПД, з настанням опалювального сезону Росія лише посилюватиме енергетичний шантаж населення. На тлі заяв керівництва деяких країн про намір знизити середню температуру в оселі до +16 °C, РФ через соцмережу TikTok різними мовами почала поширювати ролики, в яких висміюється енергетична криза", - наголосили у відомстві.

До змерзлого героя, який додав тепла в будинку, вриваються правоохоронці. Водночас російською мовою викладають відео протилежного змісту: на них ллється вода з парою чи одночасно горять усі газові пальники.

"У такий спосіб роспропаганда намагається вплинути на аудиторію віком від 18 років. Замість традиційного залякування роспропаганда намагається сформувати враження, що начебто Росія – єдина, енергетично незалежна та багата країна. Насправді ж загальна доля російських енергоносіїв на світовому ринку складає менше, ніж 10%", - зауважили в ЦПД.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: