• Головна
  • Новини
  • Путін розглядає Крим і Білорусь як території для здійснення ядерних провокацій, - українська розвідка

06.01.2023, 16:32

Путін розглядає Крим і Білорусь як території для здійснення ядерних провокацій, - українська розвідка

Головне управління розвідки має інформацію, яка підтверджує те, що президент країни-спонсора тероризму Росії Володимир Путін розглядає Крим і Білорусь як території для здійснення ядерних провокацій

Про це інформує ГУР Міністерства оборони України.

"Є інформація, що тимчасово окупований Крим і територія сучасної Білорусі розглядаються Путіним для проведення такого роду провокацій. Вся ця інформація відстежується", – зазначив представник ГУР Андрій Юсов.

Юсов наголосив, що навіть у кремлі розуміють, що такий крок, якщо він відбудеться, стане останнім для путінського режиму.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: