• Головна
 • Новини
 • Провідним шеф-кухарям ресторанів Львова кинули виклик військові

05.12.2020, 10:10

Провідним шеф-кухарям ресторанів Львова кинули виклик військові

Військові кухарі кинули виклик професійним кулінарам. На території 184 Навчального центру національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у вівторок, 8 грудня, кращі львівські шеф-кухарі змагатимуться з українськими військовими.

Про це повідомляє відділ морально-психологічного забезпечення національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські військові, які ще донедавна захищали Україну від російської агресії на передовій, користуються відносним затишшям на сході нашої держави та організовують цікаві змагання для підтримки бойового духу.

Цього разу українські військові кинули виклик провідним шеф-кухарям львівських ресторанів. Військовий навчальний центр організовує кулінарний батл, у ході якого за звання кращого кулінара змагатимуться дві команди: військові кухарі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного – з одного боку, та шеф-кухарі львівських ресторанів – з іншого.

Конкурс відбуватиметься на базі Військового навчального центру академії у Старичах 8 грудня з 9:00 до 14:00. Організатори кулінарної битви розробляють меню та обіцяють, що легко точно не буде, адже на конкурсантів чекатиме нелегке завдання – нагодувати 40 голодних осіб, приготувавши по 3 страви (перше, друге з гарніром та компот або чай) в умовах польової кухні в наметах.

Команду цивільних представлятимуть провідні шеф-кухарі наступних ресторацій Львова.

Зі сторони Військового навчального центру кулінарну майстерність демонструватимуть найкращі військові кухарі Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

На конкурсантів чекає справжній квест, адже потрібно не лише нагодувати 40 осіб першим, другим та компотом, а й дотриматися усіх алгоритмів приготування страв. Спершу кухарі повинні згідно з меню правильно обрати продукти, розрахувати необхідну кількість та пропорції, приготувати відповідно до технології, правильно сервірувати та подати на суд журі. А ті, у свою чергу, стежитимуть за дотриманням всіх етапів приготування, таймінгу та оцінюватимуть смакові якості страв.

Організатори обіцяють обрати для конкурсантів не легке меню. Оцінюватимуть кулінарні здібності військові з навчального центру, а також кваліфікована команда журі, до складу якої ввійдуть справжні гуру кулінарії: викладачі навчального центру та шеф-кухарі львівських ресторацій.

 • ,
 • ,
 • За темою

  Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа привітав християн, які 7 січня святкують Різдво

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: