Участь у заході, організованому 43-річним львів’янином сьогодні, 1 травня, на площі Ринок, взяли близько тридцяти осіб, що є порушенням вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, перед початком акції, яка була заявлена як одиночний пікет, поліцейські провели з організатором роз’яснювальну бесіду, проте, незважаючи на це, участь у заході взяли близько тридцяти осіб.
Такі дії є порушенням вимог Постанови Кабінету Міністрів України.
На організатора акції, 43-річного львів’янина, правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян.
Фото - Радіо Свобода
За темою
- Українським водіям почали виписувати штрафи через «застарілі» посвідчення
06.02.2022, 09:09
- Львів'янина оштрафували на 17 тис. грн за відсутність паспорта при собі
08.12.2021, 13:59
- У Львові оштрафували адміністраторку магазину на 17000 грн за невакциновану продавчиню
29.11.2021, 14:33
- Рада встановила штрафи за продаж ліків дітям
17.11.2021, 13:08
- Штрафи за порушення ПДР: в Україні хочуть запровадити нові правила
15.11.2021, 15:45
Обговорення
ТОП
Мешканці Тернопільщини загрожує до восьми років за гратами через крадіжку елітного алкоголю
У чергах на виїзд з України стоять майже сотня автівок та три автобуси
Зеленський після засідання Ставки: 2023 обовʼязково буде роком нашої перемоги
Росіяни вдарили по Харкову: ракета влучила в житловий будинок
Відійшов у засвіти Дмитро Павличко
ФОТО
Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний
Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський
ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ