• Головна
  • Новини
  • Пропагує звичаї, традиції та літературу РФ: на Рівненщині судитимуть зрадника з Луганщини

21.02.2023, 15:41

Пропагує звичаї, традиції та літературу РФ: на Рівненщині судитимуть зрадника з Луганщини

СБУ Рівненщини викрила чергового колаборанта, який перейшов на бік ворога та очолив окупаційні органи влади на Луганщині

Про це Служба безпеки області повідомляє у facebook.

Рівненські правоохоронці встановили, що житель Луганської області прийняв пропозицію представників окупаційної адміністрації й обійняв посаду "начальника відділу культури та спорту Станично-Луганського району ЛНР". Наразі він продовжує виконувати злочинні накази росіян та пропагувати звичаї, традиції та літературу Росії серед місцевого населення під час проведення культурно-просвітницьких заходів.

Чоловіку вже повідомили про підозру. Колаборанта судитимуть за добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території. За це йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Обговорення

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

bigmir)net TOP 100