• Головна
  • Новини
  • Продайте нирку і заплатіть за газ – програма слуг народу  

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


03.02.2020, 09:23

Продайте нирку і заплатіть за газ – програма слуг народу  

Напередодні народний депутат від «Слуги народу» Євген Брагар в ефірі одного з українських телеканалів запропонував жінці пенсійного віку продати її собаку, щоб заплатити за газ, якщо пес елітної породи. Схоже, згідно із дивною логікою мого колеги, вже зовсім скоро монобільшість змусить нас сплачувати за повітря, яким дихаємо і за землю, якою ходимо. А коли у нас закінчаться «елітні» домашні улюбленці, то що нам з провладної політсили пропонуватимуть продавати далі... власні органи?

Так, ціна однієї нирки коливається від 50 тисяч євро – залишається сподіватися цієї суми вистачить, аби заплатити за усі компослуги на десятки років наперед… хоч може і ні, зважаючи на темпи росту «комуналки» - в контексті того, що ми сплачуємо вже за транспортування, розподіл та зберігання газу, а в майбутньому, ймовірно, – за цими ж показниками за воду, електроенергію і… каналізацію.

Це було б смішно, якби не було так сумно. Проблеми в країні і реакція на них «слуг» вкотре підтверджує закономірну істину – при владі, у парламенті, в офісі президента повинні працювати фахові люди, а не профани й авантюристи. Лише тоді нам не пропонуватимуть продавати «елітних псів», щоб заплатити за газ.

Фото - ДТ

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

Коментар

Блоги

Іван Стецькович

"Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

Михайло Цимбалюк

Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

Андрій Вихопень

Як я сходив по хліб - жахіття карантину

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: