• Головна
  • Новини
  • Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не дармоїдів у наглядових радах, - Тимошенко

26.11.2020, 17:37

Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не дармоїдів у наглядових радах, - Тимошенко

Бюджет-2021 має передбачати гідну оплату праці медиків, освітян, підтримувати армію, транспортну сферу, малий бізнес – цього домагається і домагатиметься «Батьківщина». Щоб не дозволити владі знущатися з тих, від кого насправді залежить майбутнє країни.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, коментуючи на своїй Фейсбук-сторінці рішення Кабінету Міністрів, яким він до кінця 2021 року зупинив дію постанови про зростання зарплат вчителів на 20-70%, - повідомила пресслужба партії. 

«Уряд на рік відтермінував вступ у дію постанови про підвищення зарплат освітянам… Серйозно?! Тобто на мільйонні виплати Коболєву та дармоїдам у наглядових радах держпідприємств гроші є, а на 4 прожиткові мінімуми для вчителя немає? Звісно, ми не миритимемося із цим неподобством», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона запевнила, що фракція «Батьківщина» в парламенті простежить, щоб у бюджеті на наступний рік були належно профінансовані головні сфери відповідальності держави перед народом – армія, транспорт, освіта, медицина, передбачена підтримка малого бізнесу. І обов’язково, зауважила Юлія Тимошенко, мають бути передбачені кошти на боротьбу з епідемією, що поки не відступає.

«Альтернатива бездумній антинародній політиці є!«Батьківщина» доведе це ще не раз!» – наголосила вона.

Нагадаємо, що згідно з повідомленнями Міністерства освіти і науки, Кабінет Міністрів України зупинив до 31 грудня 2021 року реалізацію ухваленої в липні 2019-го постанови №822 про зростання зарплат вчителів на 20-70%.

Фото - radiosvoboda.org

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Дев’ять кіл пекла для родин медиків

Андрій Вихопень

Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

Мирослав Дністрянський

То коли ж було засновано Львівський університет?

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: