24.05.2025, 21:44
Прикордонники впіймали переправника з Прикарпаття, який спрямував свого клієнта в Тису і покинув
На Закарпатті прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону затримали неподалік від кордону 25-річного жителя Івано-Франківщини, який мав намір незаконно потрапити в Румунію. Згодом затримали і переправника, який теж виявився мешканцем Прикарпаття, пише КУРС з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
Затриманий розповів прикордонникам, що для того, щоб втілити задум у життя він скористався послугами переправника. За 6 тисяч доларів ділок зголосився власним авто доставити свого клієнта у прикордоння та вказати напрям, де той зможе, нібито, безперешкодно та безпечно перетнути кордон, а далі покинув його і поїхав у невідомому напрямку.
Перетинати кордон за вказівкою переправника порушник збирався Тисою, а щоб ніхто його не помітив – вирішив зробити це уночі. По дорозі до річки прикарпатця затримав наряд. Стосовно нього складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Справу скерували до суду.
Крім того, офіцери Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону з’ясували, що до протиправної діяльності причетний 24-річний чоловік, який також є жителем Івано-Франківщини. Про виявлення у його діях ознак злочину, передбаченого ст.332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), прикордонники повідомили співробітників поліції.
У подальшому прикордонники встановили місце перебування переправника та спільно зі співробітниками кримінальної поліції Рахівського районного відділу затримали його. Слідчі дії тривають.
За темою
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у якій загинув мотоцикліст та травмувалася неповнолітня пасажирка
10.06.2026, 10:05
- Не підтвердив інвалідність: прокурора з Прикарпаття покарали дисциплінарним стягненням
09.06.2026, 12:44
- У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
08.06.2026, 19:13
- Директор франківської фірми уник реального покарання за постачання ЗСУ фальсифікованого масла
29.05.2026, 19:04
Обговорення
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні