• Головна
  • Новини
  • Прикордонниця Львівського загону - чемпіонка світу з універсального бою

19.12.2021, 15:17

Прикордонниця Львівського загону - чемпіонка світу з універсального бою

З 8 по 12 грудня цього року у місті Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з універсального бою. Серед дівчат, у ваговій категорії до 52 кг, сержант Богдана Качура посіла перше місце та здобула звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою.

Про це пише  повідоми 7-й Карпатський  прикордонний загін.

У 2018 році голова Федерації з універсального бою у Тернопільській області Дмитро Патиковський запропонував Богдані бути її тренером та розпочати спільні спортивні тренування.

Дівчина прийняла пропозицію і відтоді в її спортивній кар’єрі розпочався стрімкий ріст. Під час довгих та виснажливих тренувань Богдана познайомилась зі своїм колегою по спорту Сергієм, також прикордонником. Згодом вони об’єднались в щасливу сім’ю. Незважаючи на свій досить юний вік, дівчина має великий багаж перемог. Вона розповідає, що поєднувати тренування та службу їй вдається не легко, але вона наполегливо працює та впевнено йде до своєї мети.

Тренер Богдани – Дмитро Аркадійович, теж колишній прикордонник. Він також взяв участь у чемпіонаті та здобув перемогу у ваговій категорії до 80 кг. Загалом у командному заліку збірна України посіла перше місце.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: