08.06.2021, 11:48
«Прикарпаттяобленерго» скасувало закупівлю офісної техніки з мільйонною переплатою
ПАТ «Прикарпаттяобленерго» скасувало закупівлю офісної техніки, яку збирались замовити у ТОВ «Комп’ютери та комунікації». Це сталося після публікації «Наші гроші. Львів», що усю техніку збирались придбати за ціною на 50-150% вищою, ніж на ринку. Вартість контракту ‒ 1,82 млн грн, а загальна переплата склала б близько 900 тис. грн.
Про це повідомили "Наші гроші. Львів"
Цю переплату, в результаті, сплатили б мешканці Івано-Франківська та області, оскільки закупівлю провели з грошей інвестиційної програми. За нею гроші спрямовують на обов’язкову модернізацію обленерго, а її витрати обленерго компенсує із тарифу на постачання електроенергії.
Згідно з контрактом, «Прикарпаттяобленерго» замовило 5 багатофункціональних пристроїв, 76 моніторів й 31 принтер.
До прикладу, багатофункціональний принтер Ecosys M3860idn з картриджем купили за 140 тис. грн. Натомість, на ринку вартість такого БФП із тонер-картриджем ‒ 57 тис. грн. Їх придбали 5 штук, що вже на 415 тис. грн дорожче. Детальніше про це в розслідуванні «Лічильник накрутить».
Розслідування журналіста «Наші гроші. Львів» Олександра Тартачного опублікували 26 травня, а вже 28 травня договір розірвали. Причиною вказали те, що компанія не має можливості поставити товар. Хоча перед підготовкою розслідування ми звернулись до магазину «Комтрейдінг», який належить власникам ТОВ «Комп’ютери та комунікації», де нас запевнили, що у них є замовлена техніка. Крім того, з часу укладення угоди вже минув місяць.
Компанія ТОВ «Комп’ютери і комунікації» і раніше фігурувала у матеріалах «Наші гроші. Львів». У травні 2019 року компанія також постачала принтери та монітори, «розігруючи» торги із пов’язаною компанією. Тоді замовник переплатив підряднику понад 500 тис. грн.
Власниками ТОВ «Комп’ютери та комунікації» є Олег Голофаєв і В’ячеслав Прилипко. Їм також належать компанії ТОВ «Комтрейдінг» і «Комтрейдінг-сервіс».
За темою
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Директор франківської фірми уник реального покарання за постачання ЗСУ фальсифікованого масла
29.05.2026, 19:04
- В Івано-Франківську викрили схему хабарів у сфері будівництва: затримано головного архітектора та посадовців
27.05.2026, 14:52
- В Івано-Франківську після ворожого удару можливе відселення мешканців одного з будинків
19.05.2026, 12:22
- Поліцейські Івано-Франківщини ліквідували масштабне нарковиробництво: вилучено понад 160 кг амфетаміну
30.03.2026, 10:15
Обговорення
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
Троє травмованих внаслідок ДТП у Моршині – поліцейські встановлюють обставини події
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні