В 2021 році Івано-Франківська, Львівська області, Київ, Хмельниччина та Одещина увійшли до рейтингу ТОП-5 регіонів по залученню коштів від малої приватизації, який підготував Фонд державного майна України. Лідер рейтингу – Івано-Франківська область – за цей період дала до держбюджету найбільше надходжень – понад 800 млн грн.
Про це повідомив Фонд державного майна України.
Івано-Франківщина з результатом 803,4 млн гривень посіла перше місце серед найуспішніших областей по залученню коштів до держбюджету від малої приватизації.
На другій сходинці, згідно рейтингу ФДМУ, опинилася Львівщина. В 2021 році звідти від приватизації до державного бюджету надійшло 642 млн грн. Більшу частину цієї суми забезпечив успішний кейс приватизації недіючої Львівської виправної колонії №48 – вартість активу на торгах сягнула 400 млн гривень. Тепер на місці старого занедбаного об’єкту новий власник планує створити сучасний кампус.
Київ замикає трійку лідерів з результатом 382 млн грн. Також столиця тримає пальму першості за показником середньої кількості учасників торгів – 7,5 осіб.
Хмельниччина та Одещина посідають четверте та п’яте місця в рейтингу від Фонду держмайна з результатами 305 та 277,5 млн грн відповідно.
За темою
- У суді на Прикарпатті вдова військового домоглася виплати частки з 15 млн грн допомоги
12.06.2026, 15:18
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у якій загинув мотоцикліст та травмувалася неповнолітня пасажирка
10.06.2026, 10:05
- Не підтвердив інвалідність: прокурора з Прикарпаття покарали дисциплінарним стягненням
09.06.2026, 12:44
- У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
08.06.2026, 19:13
Обговорення
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні