Троє діячів культури зі Львівщини удостоєні державних відзнак за вагомий внесок у розвиток української культури та збереження національної спадщини.
Відповідний указ підписав Президент України, про що повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.
Почесне звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно Богдану Тихолозу — директору Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Його нагороджено за багаторічну працю у музейній сфері та активну популяризацію творчої спадщини Івана Франка.
Назар Савка — артист, співак, композитор і керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Львівської міської ради — отримав звання «Заслужений артист України».
Звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоєно Максиму Голенку, режисеру та генеральному директору — художньому керівнику Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.
Указом Президента наголошено, що відзнаки присвоєно за значний особистий внесок у розвиток української культури, багаторічну творчу діяльність і високу професійну майстерність.
За темою
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні