• Президент України відзначив паралімпійців зі Львівщини державними нагородами

20.09.2024, 11:03

Президент України відзначив паралімпійців зі Львівщини державними нагородами

Паралімпійців зі Львівщини відзначили державними нагородами згідно Указу Президента України/

За досягнення високих спортивних результатів на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх у Парижі, виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагородили:

Павла Баля, бронзового призера з пара велосипедного спорту, – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Віктора Дідуха, чемпіона та бронзового призера з пара тенісу настільного, – орденом «За мужність» І ступеня.

Наталію Морквич, срібну призерку з фехтування на візках, – орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Олександра Дідуха, особистого тренера Віктора Дідуха, – орденом «За заслуги» IІІ ступеня

Світлану Колеснікову, особистого тренера Наталії Морквич, – орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Богдана Добранського, особистого тренера Павла Баля, – медаллю «За працю і звитягу».

«У Парижі завершилися літні Паралімпійські ігри-2024. Збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку, здобувши 82 медалі – 22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові.

Призерами зі Львівщини стали Віктор Дідух, Павло Баль та Наталія Морквич. Спортсмени завоювали “золото”, “срібло” та дві “бронзи”», – нагадує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.