22.10.2024, 13:25
Правоохоронці інсценували вбивство одеського бізнесмена, якого замовили спецслужби РФ
На Одещині правоохоронці попередили скоєння замовного вбивства бізнесмена і голови громадського формування.
Про це повідомляють Нацпол, ОГП, СБУ, співрозмовник "Української правди" в правоохоронних органах.
Дослівно НПУ: "У результаті вдало проведеної правоохоронцями спецоперації було затримано замовника, який організував вчинення злочину. Ним виявився 43-річний житель іншої області".

Геннадій Бейбутян
За даними джерела УП, йдеться про 56-річного жителя Одеси, бізнесмена Геннадія Бейбутяна, про "вбивство" якого раніше повідомляли ЗМІ. За даними слідства, затриманий підозрюваний отримав завдання щодо вбивства від спецслужб РФ.
Зазначається, що отримавши інформацію про підготовку вбивства, слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області спільно із працівниками Управління СБУ в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури спланували та провели спецоперацію для документування злочину й затримання замовника.
Правоохоронці інсценували вбивство Бейбутяна, зробили фото та відео як доказ "виконаного" замовлення і віддали "виконавцю" злочину для передачі замовнику.
Вказано, що під час отримання "звіту" останнього затримали.
За вбивство людини організатору мали заплатити 80 тисяч доларів, з яких 70 тисяч доларів він пообіцяв виконавцю.
Під час затримання у зловмисника поліцейські вилучили предмет, який, за попереднім висновком фахівців, є ручною осколковою гранатою, та скерували на експертизу.
За наявності достатніх доказів слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у замаху на вбивство, вчиненому з корисливих мотивів на замовлення, а також у незаконному поводженні з вибуховими пристроями.
Зазначається, що суд задовольнив клопотання правоохоронців та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді безальтернативного арешту.
Досудове розслідування триває.
В ході подальшого слідства поліцейські спільно з СБУ встановлюватимуть мотиви злочину та інших осіб, які можуть бути причетні до нього, додають в НПУ.
За темою
- На Вінниччині зіштовхнулися тепловоз та поїзд "Інтерсіті+"
18.04.2026, 16:16
- СБУ "вполювала" в Криму 3 судна російського флоту
18.04.2026, 15:05
- Сили оборони уразили одразу чотири важливих нафтових об’єкти в Росії
18.04.2026, 13:56
- 30 "Шахедів" за 24 години: військові встановили рекорд перехоплювачами Sting
18.04.2026, 12:47
- ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18.04.2026, 09:47
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми