• Головна
  • Новини
  • Посадовці військового підрозділу на Рівненщині, які виплачували "бойові" премії порушникам дисципліни, отримали вирок

18.07.2023, 12:28

Посадовці військового підрозділу на Рівненщині, які виплачували "бойові" премії порушникам дисципліни, отримали вирок

Суд визнав винними посадовців військового підрозділу на Рівненщині, які протиправно виплачували премії порушникам дисципліни

Про це пише Державне бюро розслідувань.

Суд визнав винними двох заступників командира роти з морально-психологічного забезпечення однієї з військових частин Рівненщини. Вони незаконно призначали "бойові" доплати злісним порушникам дисципліни.

Слідчім вдалося встановити, що протягом пів року чиновники протиправно оформлювали доплати по 30 тисяч гривень підлеглим, які не мали на це права згідно із законом. Зокрема, задокументовано виплати 29 особам, які порушували військову дисципліну.

"Заступники командира роти не ініціювали перед керівництвом виключення їх із списків на премії, хоча мали повну інформацію про наявні правопорушення. Таким чином, держава втратила 1 млн 200 тис. грн. За час розслідування фігуранти відшкодували цю суму в повному обсязі", – додають у повідомленні. 

Відтак Дубенський міськрайонний суд Рівненської області визнав чоловіків винними у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки. Заступникам присудили по 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: