Василь Чорний

викладач

Викладач Львівського національного університету імені Івана Франка


15.05.2019, 10:16

Порошенко роздає посади і звання як дешеві цукерки

У переліку відзначених Порошенком людей ми бачимо чимало гідних особистостей, серед яких четверо поважних професорів Львівського Університету, в якому я маю честь працювати, однак також знаходимо і тих, кого важко назвати державним діячем чи особою, що «зробила значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України».

Зокрема, йдеться про росіянина Василя Думу, якого Президент, вірогідно з переляку, нагородив орденом «За заслуги» І ступеня. Таке рішення гаранта уже викликало відповідний негативний резонанс в українців, які проживають у Росії, і це ймовірно лише початок.

До того ж, у згаданому списку ми також можемо знайти чимало інших неоднозначних прізвищ, зокрема надто одіозних персоналій - соратників Медведчука, фігурантів кримінальних справ НАБУ, юристів Рошену, які невідомо за що удостоїлися нагород Порошенка.

Переконаний, що така ситуація є не нормальною, бо державна нагорода – не особиста відзнака Президента. І хто б не перебував на цій найвищій посаді він не може собі дозволити роздавати ордени і почесні звання, опираючись на особисті уподобання.

Критерієм мають бути справжні заслуги перед Українською Державою, бо по-іншому сама цінність будь-якої нагороди буде втрачена. Бо інакше такими указами поки що чинний Президент нівелює сам статус державних нагород.

А на місцях, доживаючи свої останні дні, поки що чинна влада намагається якомога довше утриматися на своїх посадах та продовжує роздавати без кінця-краю «любим друзям» нагороди, посади, привілеї, гроші, землю, лісові угіддя, навіть автозаправні станції…

Як кажуть, обрати нового президента - не важко, набагато важче, як виявилося, позбутися старого…

Фото - БезЦензор

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: