• Головна
  • Новини
  • Понад п’ять років за ґратами проведе дубенчанин за незаконне зберігання боєприпасів

07.01.2025, 18:20

Понад п’ять років за ґратами проведе дубенчанин за незаконне зберігання боєприпасів

Такий вирок виніс суд 52-річному чоловікові за сукупністю у вчиненні й інших злочинів: порушення адміннагляду, шахрайства та крадіжки.

Так, дубенські поліцейські під час санкціонованого обшуку за місцем проживання дубенчанина виявили і вилучили 91 патрон різного калібру. Чоловік пояснив правоохоронцям, що боєприпаси знайшов кілька днів тому на узбіччі в селі Семидуби.

Поліцейські вилучили патрони та повідомили йому про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

Слідчі закінчили досудове розслідування та за процесуального керівництва прокуратури скерували матеріали кримінального провадження до суду.

Днями суд визнав 52-річного дубенчанина винним у скоєнні незаконного зберігання бойових припасів та за сукупністю вироків призначив остаточне покарання — позбавлення волі на строк п’ять років і три місяці.

Нагадаємо, 25 листопада в Україні введений в дію Закон України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України» щодо вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю. Тож задекларувавши власну чи знайдену зброю її можна законно зберігати до кінця дії воєнного стану.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Михайло Цимбалюк

Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів

Богдан Козійчук

БЕЗвідповідальне лідерство

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: