• Головна
  • Новини
  • Понад 70 кримінальних проваджень відкрито на Львівщині через махінації із системою Шлях

17.11.2023, 14:15

Понад 70 кримінальних проваджень відкрито на Львівщині через махінації із системою Шлях

Йдеться про чоловіків призовного віку, які виїхали за кордон і не повернулися.

Під час сесійного засідання Львівська обласна рада погодила створення тимчасової контрольної комісії, яка вивчатиме питання щодо ефективного використання коштів обласного бюджету і ситуації у сфері ввезення та надання гуманітарної допомоги, а також функціонування інформаційної системи «Шлях». До складу комісії увійшли 11 депутатів з усіх фракцій обласної ради. Очолив комісію голова постійної депутатської комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

«На попередньому засіданні, 26 жовтня, була ініціатива представників партії «Свобода» щодо створення тимчасової комісії, де запропонували взяти під контроль резонансні події, які відбулися на Львівщині  – гуманітарка в Убинях, функціонування системи «Шлях» і контроль за використанням бюджетних коштів. Після того, як на сесійному засіданні погодили створення комісії, відповідно сформували склад учасників», – каже у коментарі Tvoemisto.tv Назарій Сумало. 
 

За його словами, вже наступного тижня відбудеться перше засідання на якому визначать основні пріоритети. Також розглядатимуть перетин кордону волонтерами за системою «Шлях», дозволи які надала Львівська ОВА та кількість проваджень, які розслідують правоохоронці, а їх було станом на початок осені понад 70.  Йдеться про чоловіків призовного віку, які виїхали за кордон і не повернулися.

«Громадські організації в більшості – це благодійні фонди, які пишуть листи, мотивують про необхідність виїзду чоловіків за кордон, аби вони забирали гуманітарну допомогу з метою передачі ЗСУ. І дуже часто це надає можливість перетнути кордон чоловікам призовного віку, і втекти за межі країни аби уникнути мобілізації. Мета нашої комісії розібратись в цьому, подивитися на яких етапах є проблеми, які подають документи, як розглядає це ОВА тощо. Мені відомо, що більше 70 кримінальних проваджень відкрито за період функціонування системи «Шлях», – зазначив голова комісії.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

У Міжнародний День Волонтера - про проблеми

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: