• Головна
  • Новини
  • Помер відомий нумізмат, професор Львівського університету Микола Котляр

16.10.2021, 16:24

Помер відомий нумізмат, професор Львівського університету Микола Котляр

На 90-му році життя помер відомий український історик, фахівець із середньовічної доби, нумізмат, джерелознавець, історіограф, член-кореспондент НАН України Микола Котляр.

Про це повідомляють в Інституті історії України НАН України, передає "Еспресо. Захід".

Його наукова діяльність тривала майже п’ятдесят п’ять років, а доробок нараховує понад тисячу наукових і науково-популярних публікацій, серед яких більше півсотні монографій.

Довідка. 

Микола Котляр народився у Кам'янець-Подільському. Український історик, спеціаліст з середньовічної історії України та української нумізматики. Доктор історичних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка.

На початку наукової кар'єри викладав у Київському педагогічному інституті (нині Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова) та в Київському філіалі Львівського поліграфічного інституту імені Івана Федорова. Пізніше у різні роки викладав в університетах Варшави, Кракова (Польща), Венеції, Падуї (Італія), Стокгольма, Упсали (Швеція) та інших навчальних закладах. Професор Львівського університету та Київського славістичного університету.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Задовбали! Переворот...

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: