• Головна
 • Новини
 • Помер дизайнер Патрік-Луї Віттон – спадкоємець легендарного бренду

08.11.2019, 12:05

Помер дизайнер Патрік-Луї Віттон – спадкоємець легендарного бренду

Помер дизайнер Патрік-Луї Віттон – спадкоємець легендарного бренду

Відповідну інформацію підтвердили на офіційній інстаграм-сторінці бренду. Наразі невідомо, що стало причиною смерті Патріка-Луї Віттона. Водночас прихильники Louis Vuitton приносять співчуття родині знаменитого дизайнера, пише 24 Канал.

"З глибоким сумом ми повідомляємо про смерть Патріка-Луї Віттона. Всі наші думки з його сім'єю, зокрема з його синами П'єром-Луї і Бенуа-Луї, які працюють з нами, а також його внуками", – йдеться в офіційній заяві. 

Помер Патрік-Луї Віттон: біографія дизайнера

Louis Vuitton – знаменитий французький бренд, відомий завдяки виготовленню сумок, валіз, одягу та парфумерії еліт-класу. Компанія була заснована ще у 1854 році Луї Віттоном. За 150 років бренд не втратив своєї популярності, а навіть з появою новітніх технологій більшість процесів виконуються вручну. Щоб легендарна компанія не занепала, родичі Луї Віттона після його смерті продовжили цю справу. 

Патрік-Луї Віттон – дизайнер у п'ятому поколінні. Після завершення школи знаменитий француз долучився до сімейної справи та став одним із творців легендарних сумок Louis Vuitton. В одному з інтерв'ю він зізнався, що не хотів бути модельєром, однак у пам'ять про свого дідуся не міг відмовити у допомозі родичам. 

Мої бабуся і дідусь наполягли, щоб я продовжив сімейний бізнес. До смерті дідуся завжди говорив: "Ні",
– пригадував дизайнер.

Однак продовжувати родинний бізнес було нелегко. Спершу Патрік-Луї повинен був вивчити базову інформацію, працюючи теслею на виробництві. І тільки після цієї роботи його допустили до виготовлення та розробки брендових сумок. Спеціалізувався дизайнер на дорожніх валізах. 

"Патрік-Луї продовжив сімейну традицію, приєднавшись до майстерні в 1973 році як тесляр. Його досвід і пристрасть до виготовлення валіз постійно оновлювали спадщину мистецтва подорожей", – додали представники бренду.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: