Андрій Вихопень

політичний оглядач, блогер

Андрій Вихопень родився у Львові в 1969 році, громадський діяч, політичний оглядач, блогер, редактор пабліка "Львівська політика".


01.03.2020, 12:46

Політична епітафія уряду соросят

Напишу, чому я так негативно ставлюсь до так званих «соросят», тобто це соборне спрощене визначення всіх тих, хто годується з так званих «недержавних фондів».

Річ в тому, що ці фонди мали б даватися на розвиток громадянського суспільства, щоб держава не могла мати до них фінансових можливих репресивних методів.

Тобто, ось є незалежний громадський діяч, який за отримані від фонду гроші просуває цивілізацію в Україні.

І справді, якщо руку на серце покласти, то є такі люди, які на ділі займаються корисними для України справами, розробляють галузеві програми розвитку, проводять розслідування, допомагають потребуючим.

Але... Біда в тому, що більшість тих отримувачів допомоги, називаючи себе тою самою «новою» рушіною силою України, є, за фактом, симулянтами та філонами.

Мало того, що вони навчились, як "сємєчкі щолкати" проекти і отримувати стотисячні гранти в доларах в рік, вони попросту не приносять жодної користі суспільству, адже ці проекти розраховані лише, аби прозвітуватись грантодавцям, а практичне застосування їх мало цікавить, вони просто копірайтствують західні взірці, "клали" на наші умови і видають це за порятунок країни. А чи це підходить для країни - їх це не цікавить. Їх цікавить тільки БАБЛО.

І отримавши це БАБЛО, цей плангтон паразитів, почав розмножуватись, бо освоїти весь той потік грошей одноосібно доволі важко, тому в Україні сотні тисяч різноманітних грантових геошок, через які і проходять сотні мільонів американських грошей.

Але треба розуміти, що ці всі гроші акумулюються в певних людей і їхніх структурах. І ось вони собі сидять в якомусь типу приватному «унівеситеті» і вчать молодь жити так, як вони живуть самі, тобто, породжуючи собі подібних паразитів.

Такі паразити працювати не хочуть і не можуть, мало того, вони вважають себе вищими за інших, свого роду снобістичний фашизм.

Приклади таких паразитів ви бачите зараз по всюди, і в окремих політичних проектах, це лжепартії і лжегромадське суспільство.

А тепер перехожу до того, що хотів сказати.

Річ у тому, що мені було б начхати на тих паразитів, але...

Вся їхня паскудність в тому, що, видаючи себе за кришталево чистих і незалежних, вони умудряються весь час гроші брати і від влади (якою б вона не була), тобто наші з вами гроші. Крім того, не гребують брати гроші від кланів і місцевих баронів та лендлордів. Тобто, гроші беруть від усіх і служать також тим, проти кого мали б боротись.

Бо вони ж паразити, а паразити пасуться тільки там, де є БАБЛО.

І тут вишенька, ось ці аморальні деструктивні паразити нас з вами повчають, бо ви трактористи і рагулі, а вони дуже європейські і модні.

Тобто, трутень, який в своєму житті нічого корисного для суспільства не зробив, видає себе за щось, що заслуговує уваги.

Розумієте тепер, хто керував урядом?

Пс. Ну і у Львові багато таких «модних», які насміхаються з тих, хто працює, а не паразитує.

Ппс. Але Гончарук і його типу «міністри» показали всю свою непотребність і шкідливість, туди їм і дорога.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: