01.08.2024, 15:34
Поліцейські затримали крадія грошей у пасажира потягу «Київ-Львів»
49-річний житель Одеси викрав у іноземця кошти у сумі 8800 доларів під час поїздки у потязі «Київ-Львів».
Фігурант купив квиток за підробленими документами. В купе він познайомився з іншим пасажиром та з’ясував, що той має з собою 10 тисяч доларів готівкою. Вночі, коли сусід спав, підозрюваний дістав з його сумки конверт з грошима та замінив у ньому купюри на фальшиві, залишивши лише декілька справжніх – для «обкладинки», після чого поклав конверт назад у сумку.
Коли потерпілий побачив, що у конверті фальшиві гроші, то звернувся за допомогою у поліцію.
Проведеними оперативними заходами правоохоронці встановили особу, його місцеперебування та доставили з Одеси у Львів.
Під час санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили у підозрюваного: підроблені документи, фальшиві долари США, снодійні засоби, картки телефонних операторів, спеціальні ключі, які використовують працівники залізниці та інші речові докази.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
Поліцейські закликають громадян, які стали жертвами подібного злочину, звертатись за номером телефону (098) 26 14 39 або на спецлінію 102.
За темою
- Львівський аеропорт розглядає відновлення цивільних рейсів: підготовка триває
13.01.2025, 21:08
- На Львівщині затримали п'яного водія, який їхав зустрічною смугою
13.01.2025, 20:29
- На Львівщині рятувальники допомогли туристкам, які застрягли через снігопад
13.01.2025, 19:29
- У Львові викрили організатора підпалів автівок військових і поліцейських на замовлення РФ
13.01.2025, 19:17
- У Львові біля муралу загиблого захисника помітили розпивання алкоголю
13.01.2025, 18:51
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова сталася потрійна ДТП за участю автобуса, мікроавтобуса та легковика
На трасі Львів-Стрий через ожеледицю сталася ДТП: утворився величезний затор
У Львові біля торгового центру помітили голого чоловіка
На Львівщині митники затримали 4 тонни незадекларованих молочних продуктів
На Львівщині внаслідок потрійної ДТП загинула водійка Volkswagen Sharan
ФОТО
Відео
рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги
Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку
Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої
Богдан Козійчук
Правнича термінологія: проблеми стандартизації