23.11.2021, 15:45

«Північний потік-2»: США запроваджують нові санкції

Сполучені Штати Америки оголосили про рішення запровадити додаткові санкції проти осіб і компаній, пов'язаних із "Північним потоком-2".

Про це повідомляє пресслужба Державного департаменту США, передають Букви.

Згідно із заявою державного секретаря США Ентоні Блінкена, оприлюдненій 22 листопада, адміністрація Байдена надала санкції проти двох суден та одного пов’язаного з Росією підприємства Transadria Ltd.

Загалом адміністрація США наклала санкції проти 8 осіб і визначила 17 їхніх суден, залучених до газопроводу “Північний потік-2”, як заблокованих згідно з законом про захист енергетичної безпеки Європи PEESA (Protecting Europe’s Energy Security Act).

Блінкен підкреслив, що його доповідь відповідає постійній опозиції Сполучених Штатів щодо газопроводу “Північний потік-2” і постійному дотриманню урядом США вимог PEESA.

Попри те, що адміністрація продовжує виступати проти газопроводу “Північний потік-2”, у тому числі через санкції, США продовжують співпрацювати з Німеччиною та іншими союзниками та партнерами, щоб зменшити ризики, пов’язані з газопроводом для України та прифронтових країн НАТО та ЄС, а також протидіяти шкідливій діяльності Росії, в тому числі в енергетичній сфері.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Самборі ураган повали величезне дерево - постраждала 59-річна жінка

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: