• Головна
  • Новини
  • Пів мільйона за «липову» відстрочку: на Львівщині суд оштрафував ексбанкіра за підробку документів

11.05.2025, 18:52

Пів мільйона за «липову» відстрочку: на Львівщині суд оштрафував ексбанкіра за підробку документів

Шептицький міський суд Львівської області визнав винним колишнього керівника відділення банку, який за 13 тисяч доларів обіцяв допомогти уникнути мобілізації. Ексбанкір запропонував військовозобов'язаному чоловіку організувати фіктивну відстрочку через підробку документів.

Як встановило слідство, у жовтні 2024 року обвинувачений запропонував клієнту «оформити» відстрочку від мобілізації за допомогою підробленого рішення судово-психіатричної експертизи. Згідно з планом, у матері чоловіка мали б «виявити» психічний розлад, що дозволяло б оформити опіку й уникнути мобілізації на законних підставах.

Під час передачі суми в еквіваленті 13 тисяч доларів колишнього банкіра затримали правоохоронці. Гроші, які він отримав, були імітованими — це стало вирішальним доказом у справі.

Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою вину та розкаявся. Суд визнав його винним за статтею 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом) і призначив штраф у розмірі 540 тисяч гривень.

Рішення суду ще може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: