18.11.2022, 10:23

Після яких поломок краще одразу продати автомобіль

Порушення геометрії кузова, а також серйозні несправності кермової або гальмівної системи – все це заслуговує стати вагомим приводом до того, щоб продати автомобіль, ніж намагатися лагодити його самостійно. Такою думкою поділився з порталом Avtosota автоексперт Андрій Оробець.

«Поломки, звичайно, різні бувають, але взагалі не рекомендував би використовувати автомобіль, де однозначно порушено геометрію кузова. Це говорить про те, що він побував у якійсь неприємній аварії. Адже що за цим буде? Крім зносу гуми буде обмежена і безпека цього автомобіля», – зазначив Оробець.

Також експерт нагадав, що всі деталі та вузли мають свій термін служби. Якщо за всіма видимими та невидимими ознаками він уже вийшов, то за наявності фінансової можливості краще просто змінити машину, ніж витрачатися на її ремонт, вважає співрозмовник.

Є купа всяких експертиз, де вам скажуть, що в автівці, наприклад, несправна рульова або гальмівна система, кузов згнив або дно вже відвалюється. Як її експлуатувати? Та й техогляд, якщо його введуть, вона точно не пройде. Це такі критичні поломки, які говорять про те, що цей автомобіль використовувати більше не можна.

Зрештою, навіть якщо не заганяти машину в сервіс, визначити її стан можна і зовні, упевнений експерт. При цьому для об’єктивної картини краще звернутися до фахівців: грамотні сервісмени допоможуть правильно оцінити вартість можливого ремонту та передбачити проблеми, з якими доведеться зіткнутися найближчим часом.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: