09.04.2019, 20:31

Пішов з життя народний артист України Петро Бенюк

Сьогодні відійшов у вічність видатний український актор, народний артист України, брат актора Богдана Бенюка, Петро Бенюк.

Про це повідомили на офіційній сторінці Театру імені Марії Заньковецької у Фейсбуці.

“.. Важко писати такі слова, але… Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро БЕНЮК.
Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи. На його вистави зали були повні глядачів з якими він і плакав, і сміявся! Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької…Сумуємо…” – йдеться в повідомленні.

Петро Бенюк закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого, працював у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької у Львові.

Лауреат Республіканського конкурсу читців в галузі гумору та сатири (1987), 1-го Всеукраїнського конкурсу гумору та сатири (1992). Дипломант кінофестивалю «Молодість-73» за найкращу чоловічу роль у фільмі «Катруся» (Київ, 1973).

Нагороджений дипломом III Всесоюзного фестивалю чеської драматургії в СРСР (1983) за роль Швейка у виставі «Пригоди бравого вояка Швейка».Член Спілки театральних діячів (з 1974), Спілки кінематографістів України (з 1992).

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Підсумки ста днів роботи Верховної Ради

  Василь Чорний

  Альма-матер Сухомлинського та творчі скарби кафедри журналістики

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: