• Головна
  • Новини
  • Підрядник випадково заасфальтував зелені зони під час ремонту на вулиці Винниченка у Львові

20.05.2026, 16:56

Підрядник випадково заасфальтував зелені зони під час ремонту на вулиці Винниченка у Львові

Під час ремонтних робіт на вулиці Винниченка у центрі Львова підрядна організація помилково заасфальтувала дві ділянки зелених зон. Після зауважень замовника зайвий асфальт мають прибрати.

Про інцидент 20 травня повідомив депутат Львівської міської ради та голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Ігор Зінкевич.

За його словами, підрядник виконував роботи з асфальтування дороги та використав залишки матеріалу, унаслідок чого частково зайняв території, які були передбачені під озеленення.

«Підрядник просто розкатав залишки асфальту і зачепив дві зелені зони… Після зауважень вони цей асфальт зішкребуть», — зазначив Зінкевич.

Йдеться про ділянку, де триває капітальний ремонт вулиці Винниченка — від вулиці Лисенка до вулиці Кривоноса. Загалом тут оновлюють дорожнє покриття, тротуари, облаштовують острівці безпеки та паркувальні зони.

Роботи виконує підрядник ТОВ «Шляховик-Т». Завершити ремонт планують орієнтовно до 8 червня.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: