• Головна
  • Новини
  • Підрядник, що мав будувати амбулаторію у Жидачівському районі, «нагрів» 1,7 млн грн

09.12.2020, 10:33

Підрядник, що мав будувати амбулаторію у Жидачівському районі, «нагрів» 1,7 млн грн

Підрядника, який мав побудувати амбулаторію у Жидачівському районі, зобов’язали повернути понад 1,7 млн грн

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Господарський суд Львівської області задоволив позов Львівської обласної прокуратури до приватного підприємства, яке зобов’язувалося виконати роботи з будівництва амбулаторії.

Прокуратурою встановлено, що між підрядником та Управлінням капітального будівництва Львівської ОДА був укладений договір на будівництво амбулаторії в с.Вільхівці Жидачівського району. За умовами договору, авансовий платіж мав бути використаний на будівельні роботи протягом трьох місяців, проте роботи проведені так і не були, а перераховані кошти підрядник не повернув.

Відтак, суд погодився з аргументами прокурора та постановив стягнути з підприємства не лише основний борг, а й штраф у розмірі 213 тис грн. Загалом підрядник має повернути до бюджету понад 1,7 млн грн.

Після набрання рішенням законної сили, прокурори забезпечуватимуть його виконання.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: