
23.09.2024, 11:07
Підпалив адміністративну будівлю: калуські поліцейські затримали підозрюваного
Днями на лінію «102» надійшло повідомлення про, те що в Калуші невідома особа підпалила приміщення, яке орендує Калуський відділ ДВС. У результаті загоряння пошкоджено металопластикове вікно, внутрішнє та зовнішнє підвіконня.
На місце одразу були скерована слідчо-оперативна група Калуського районного відділу поліції та оперативні служби кримінальної поліції ГУНП в Івано-Франківській області.
Правоохоронці провели огляд місця події, вилучили сліди взуття, пальців рук, а також запальничку, пляшки від розчинника та інші речові докази.
Встановлено, що фігурант облив зовнішнє підвіконня адміністративної будівлі, в якій відбуваються ремонтні роботи, легкозаймистим розчинником та підпалив його. Опісля з місця події втік.
Поліцейські з'ясували, що до кримінального правопорушення причетний 26-річний мешканець Калуша. Чоловік раніше неодноразово судимий за майнові злочини. Невдовзі фігуранта виявили в місті Калуш та затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі уже оголосили чоловіку підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне знищення або пошкодження майна, шляхом підпалу. Суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання - до десяти років позбавлення волі.
За темою
- У Калуші підпалили автомобіль військовослужбовця
12.02.2025, 16:01
- Загинув пішохід: прикарпатські поліцейські розслідують смертельну автопригоду
12.02.2025, 10:45
- На Івано-Франківщині за матеріалами СБУ підозри отримала організована злочинна група, яка займалася контрабандою наркотиків
10.02.2025, 15:37
- Наркокартель за ґратами: на Прикарпатті викрили схему постачання наркотиків у в’язницю
10.02.2025, 13:57
- Нацполіція та СБУ викрили злочинну групу осіб, які постачали наркотики до установи виконання покарань на Івано-Франківщині
07.02.2025, 12:31
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
На заході України можуть запровадити локальний карантин через зростання захворюваності на грип
На Львівщині від отруєння чадним газом загинув 16-річний футболіст
Суд у справі про вбивство Ірини Фаріон відбудеться 13 лютого
Під час пожежі у ромському таборі в Самборі загинула дитина
У Трускавці чоловік розбив п’ять машин гранітною плитою: поліція розшукує підозрюваного
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої