• Головна
 • Новини
 • Підняття води у річках: гідрологи розповіли, де на Львівщині можливі підтоплення

05.03.2021, 15:06

Підняття води у річках: гідрологи розповіли, де на Львівщині можливі підтоплення

На Львівщині очікують незначне підняття води у річках басейну Західного Бугу.

Про це у коментарі Суспільному повідомила завсектору гідрологічних прогнозів Львівського гідрометцентру Надія Мишайлишин.

"5 березня має бути перебудова погоди на зимову. Синоптики прогнозують дощ з мокрим снігом та зниження температури. На рівень води у річках це суттєво не вплину. Здебільшого буде стабілізація рівнів води. На річках басейну Західного Бугу продовжиться повільний підйом води на 0,1-0,3 м", - розповіла Надія Михайлишин.

Відтак на річці Солокія у місті Червоноград можливе затоплення господарських будівель. Також очікують підняття рівня води біля Кам'янки-Бузької. Там зараз спостерігають затоплення заплави. А на річці Рата, що також належить до басейну Західного Бугу, рівень води стабілізувався.

Напередодні синоптики прогнозували і підвищення рівня води на річці Вишня, що входить до басейну Сяну. Станом на 5 березня там ситуація стабілізувалася, каже Надія Михайлишин.

"Нам виправдалася інформація. По нашим гідрологічним постам переважав підйом рівня води від 2 до 27 см. Випали опади у вигляді дощу, а у горах плюсова температура. За рахунок опадів і сніготанення у деяких річках був підйом води", - каже Надія Михайлишин.

Загалом ситуація на річках має стабілізуватися, адже синоптики прогнозують зниження температурних показників. 5-6 березня температура уночі становитиму 2-7 градусів морозу. А у день 0-5 градусів морозу. Незначне потепління очікують вдень, 8 березня. У подальшому очікують зниження температури. Без істотних опадів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: