• Підгрушна увірвалась у топ-10 Кубка світу з біатлону у спринті

29.11.2020, 18:52

Підгрушна увірвалась у топ-10 Кубка світу з біатлону у спринті

Українська біатлоністка Олена Підгрушна увірвалась у топ-10 Кубка світу з біатлону у спринті.

Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації біатлону України.

Як вказано, велике скандинавське протистояння в Контіолахті продовжилося в жіночому спринті, який завершив програму Відкриття біатлонного сезону Кубка світу. Як і в чоловічій гонці, що відбулася кількома годинами раніше, у дівчат тон задавали представниці Норвегії та Швеції. Але на цей раз дві збірних обмінялися призовими місцями. Золото спринту завоювала шведка Ханна Еберг, а трохи нижче неї на п'єдесталі пошани розташувалися Марте Олсбю Ройселанд і Каролін-Оффігстад Кноттен.

"В українській команді привід для стриманого оптимізму подарувала Олена Підгрушна, яка продемонструвала, що невдача в індивідуальній гонці була прикрою випадковістю, а принципово до старту сезону капітан команди підійшла в зовсім непоганій формі. Особливо це проявилося на останньому колі, який Олена пробігла в одні ноги з Ханною Еберг і відіграла чотири позиції, в результаті фінішувавши 10-ю”, - йдеться у повідомленні.

Вказано, що зовсім трохи для потрапляння в залікову зону не вистачило ще одній нашій біатлоністці - Валі Семеренко, для якої це був дебютний офіційний старт в сезоні. Вона мала 41-й час у гонці і одне штрафне коло. Всього лише в 0,3 секунди від залікової зони.