Допомогли рятувальники
Впродовж вчорашньої доби гірські рятувальники двічі надавали допомогу травмованим у Карпатах туристам. Один турист отримав травми, підкорюючи найвищу гору України – Говерлу.
Про це інформує прес-служба Закарпатського ДСНС.
Повідомлення про травмування до рятувальників надійшло вже після обіду.
«Цього разу, під час сходження на Говерлу, через необережність впав в ущелину 45-річний рахівчанин. Чоловік також отримав домедичну допомогу від фахівців ДСНС, та, спочатку ношами, а далі Богуном був доставлений до бригади екстреної медичної допомоги», - йдеться у повідомленні.
За темою
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині з річки дістали Volkswagen із тілом чоловіка: поліція з’ясовує обставини трагедії
Смертельна ДТП у Шептицькому: жінка загинула, ще четверо людей, серед них діти, у лікарні
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
Сили ППО відбили нічну атаку: знешкоджено 91 із 98 російських безпілотників
14 червня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні