У межах першого етапу масштабного обміну полоненими у форматі «1000 на 1000» до України повернулися 20 військовослужбовців корпусу НГУ «Азов». Серед них — 19 оборонців Маріуполя, які перебували в російському полоні майже чотири роки.
Про повернення бійців повідомив командир Азову Денис Прокопенко.
За його словами, звільнені військові пережили роки неволі та постійного тиску, однак змогли вистояти. Командир привітав побратимів із поверненням додому та подякував усім, хто був залучений до процесу обміну.
Прокопенко також висловив вдячність Володимиру Зеленському за увагу до питання повернення полонених, а також представникам МВС, СБУ, ГУР, родинам захисників та міжнародним партнерам, які сприяли переговорному процесу.
Раніше президент України повідомив про початок першого етапу обміну «1000 на 1000», у межах якого додому повернулися 205 українців. Більшість із них перебували в російському полоні з 2022 року.
За темою
- ССО взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху до Криму
06.06.2026, 18:23
- Міністр оборони Польщі зустрівся з Будановим щодо підрозділу ССО
06.06.2026, 15:47
- Рибальське судно зазнало нападу біля Криму та потонуло, є загиблий
06.06.2026, 13:12
- Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
06.06.2026, 10:42
- ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
06.06.2026, 09:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
6 червня: що треба знати про цей день
У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
За добу Сили оборони України відмінусували ще 1380 окупантів та понад 476 одиниць техніки – Генштаб
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні