Дев'яностооднорічна Маргарет Кінан стала першою жителькою Великої Британії, яка імунізувалася вакциною від коронавірусу в рамках масової вакцинації, що розпочалася сьогодні в країні.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.
«Я маю честь бути першою особою, що отримала вакцину від COVID-19», - розповіла Кінан журналістам.
Жінка, якій через кілька тижнів виповниться 92 роки, назвала вакцинацію «найкращим раннім подарунком, про який можна мріяти", адже, за її словами, Маргарет нарешті може сподіватися провести час із сім’єю та друзями у наступному році після того, як "весь рік провела переважно в самотності".
Кінан отримала вакцину від Pfizer/BioNTech у рамках партії з 800 тисяч доз, якими планують в найближчі тижні вакцинувати британців.
Ще чотири мільйони доз країна планує отримати до кінця місяця.
Першими вакцину почали отримувати жителі будинків престарілих та працівники хоспісів. Загалом, в пріоритеті на вакцинацію люди старше 80 років і медичні працівники.
Одним із перших людей, яких вакцинували від коронавірусу в Британії, став також тезка знаменитого англійця Вільям Шекспір.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.
81-річному Вільяму Шекспіру з графства Уорвікшир зробили укол в університетській лікарні Ковентрі у вівторок, за 20 миль від міста Стретфорд-на-Ейвоні, де народився його тезка, найбільший драматург і поет Англії.
Новина про вакцинацію Шекспіра надихнула користувачів соцмереж на творчість. Вони жартували про "Приборкання грипу" (відсилка до "Приборкання норовливої" Шекспіра) та про "Двох джентльменів корони" (відсилка до п’єси "Два джентльмени з Верони").
Деякі запитували, якщо перша щеплена від COVID Маргарет Кінан була пацієнткою 1А, то чи був Вільям Шекспір пацієнтом "2B or not 2B" (натяк на вислів "to be, or not to be", "бути чи не бути", який належить шекспірівському герою Гамлету).
Нагадаємо, 2 грудня Велика Британія схвалила вакцину від COVID-19 від компанії Pfizer, випередивши решту світу в перегонах за початок найважливішої програми масової вакцинації в історії.
За темою
- Гроші «єПідтримки» тепер можна витрачати на будь-які товари
03.03.2022, 07:42
- У Львові 65% містян мають повний курс вакцинації від коронавірусу
18.02.2022, 14:35
- Графік роботи центрів вакцинації на Львівщині з 14 по 20 лютого
14.02.2022, 16:45
- Вже 40 тисяч підлітків відкрили рахунки для зарахування тисячі гривень
11.02.2022, 16:45
- Відсьогодні 1000 грн за програмою єПідтримка можуть отримати підлітки
07.02.2022, 17:59
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми