• Головна
  • Новини
  • Першим заступником голови Львівської ОДА став Андрій Годик

17.04.2020, 15:28

Першим заступником голови Львівської ОДА став Андрій Годик

Сьогодні, 17 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький представив керівникам районних держадміністрацій першого заступника Андрія Годика. Представлення відбулось під час зустрічі із головами РДА в режимі онлайн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації закінчив Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та Національну академію прокуратури України.

Із 2011 по 2014 рр - стажист слідчого прокуратури, слідчий прокуратури, прокурор прокуратури Городоцького району Львівської області.

Упродовж 2014 -2020 років заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Західнадра сервіс».

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: