• Головна
 • Новини
 • Перша угорсько-галицька залізниця - польсько український туристичний проект

26.05.2020, 14:25

Перша угорсько-галицька залізниця - польсько український туристичний проект

У департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА  відбулася зустріч представників головного бенефіціара проекту «Популяризація туристичних об'єктів Першої угорсько-галицької залізниці».  

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Проект реалізовуватимуть упродовж 2020-2021 років на території Старосамбірського району Львівської області та Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства у межах програми транскордонного співробітництва «Польша-Білорусь-Україна 2014-2020».

Загальний обсяг фінансування за проектом складає 51,8 тис євро. Обсяг фінансування українських партнерів – 33,5 тис євро.

«Серед основних запланованих здобутків проекту - покращення відносин між українським та польським народами. Прикордонні території України та Польщі отримають покращені об'єкти спадщини, території та об'єкти стануть більш відомими для широкого загалу, що своєю чергою призведе до зростання кількості туристів.  

Також прикордонні території отримають стратегію розвитку нового для них виду туризму - залізничного, який саме тут має значний потенціал для розвитку. Зміцніють культурні зв'язки між громадянами цільової групи проекту по обидва боки кордону, підвищиться їхня обізнаність про об'єкти, які знаходяться поблизу»,- зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

 Серед запланованих заходів у межах проекту: тренінг для представників місцевих громад «Залізниці як об’єкт спільної культурної та історичної спадщини», спільний візит української та польської молоді об’єктами історичної та культурної спадщини, що прилягають до Першої угорсько-галицької залізниці, історико-культурна конференція «Об’єкти історичної та культурної спадщини: туристичний аспект».

Також буде розроблена концепція збереження спільної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму та здійснюватиметься промоція об’єктів, що прилягають до Першої Галицько-Угорської залізниці і становлять спільну історико-культурну спадщину.

Ключові слова:

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: