• Перша поразка в сезоні: львівські "Карпати” не впорались із "Епіцентром"

24.09.2022, 19:55

Перша поразка в сезоні: львівські "Карпати” не впорались із "Епіцентром"

"Зелено-білі", які до цього ще не втрачали очок в Першій лізі, несподівано програли вдома команді з Кам’янець-Подільського

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Львівські "Карпати" зазнали першої поразки в новому сезоні Першої ліги. В п’ятому турі на стадіоні "Україна" господарі поступились "Епіцентру" із Кам’янець-Подільського.

"Карпати", яким букмекери відвели роль відвертого фаворита, володіли ініціативою впродовж всього матчу, але реалізація моментів залишала бажати кращого. Натомість, гості дві зі своїх небагатьох нагод реалізували.

На 14-й хвилині нападник "Епіцентра" Максим Гірний скористався помилкою голкіпера "Карпат" Романа Льопки і відкрив рахунок у матчі. А на 38-й хвилині форвард оформив дубль, реалізувавши пенальті.

0:2, "Карпати" втрачають одноосібне лідерство в групі А Першої ліги. "Зелено-білі" тепер ділять першу сходинку саме з "Епіцентром", в команд по 12 очок.