В Україні завершились перевірки трьох перших облгазів у “справі коефіцієнтів” – “Вінницягаз”, “Волиньгаз” та “Київоблгаз”, на усіх підтвердили незаконність додаткових нарахувань обсягів газу побутовим споживачам у платіжках.
“Перевірки трьох облгазів “Вінницягаз”, “Волиньгаз”, “Київоблгаз” підтвердили незаконність додаткових нарахувань обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнтів. У п’ятницю чекаємо засідання НКРЕКП, на якому мають ухвалити рішення про штраф для порушників-облгазів та зобов’язати їх провести перерахунок для всіх побутових споживачів”, – повідомили 1news у НАК.
При цьому заступник начальника департаменту енергоефективності НАК “Нафтогаз України” Олексій Хабатюк додав, що за всіма трьома облгазами результати однакові – “порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту є незаконними”.
Що стосується засідання НКРЕКП у п’ятницю, 22 березня, то, за словами Хабатюка, там “розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов’язати провести перерахунок обсягів споживання по всіх побутових споживачах”.
Хабатюк також відзначив, що це “проміжна перемога” і не кінець історії з коефіцієнтами. “Облгази (не всіх, але ті, що входять в фірташівську РГК – всі) розуміли незаконність своїх дій від самого початку, але свідомо пішли на порушення. Тому наступний крок облгазів – позов до суду на рішення НКРЕКП про накладання штрафу та припису провести перерахунки”, – висловив думку представник “Нафтогазу”.
За темою
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
- Помер хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі
17.06.2026, 11:31
- Авіатроща Су-24М на Хмельниччині: почали розшифровувати "чорну скриньку"
17.06.2026, 10:46
- Поліцейські Прикарпаття розслідують аварію, в якій загинув керманич гужового воза
17.06.2026, 10:04
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні