16.05.2019, 13:33
Переговори між Україною та Росією про транзит газу відновляться після розмови Зеленського з Путіним
Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що переговори між Україною та Росією щодо нового контракту про транзит газу можуть відновитися тільки після інавгурації Володимира Зеленського та його розмови з президентом РФ Владіміром Путіним.
Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
За словами Коболєва, можливо, переговори відбудуться в червні.
"Сторона офіційно повідомила, що буде говорити тільки після того, як новий президент вступить на посаду і відбудеться розмова між паном Зеленським і паном Путіним. Ми очікуємо цієї події. Думаю, можливо, ці переговори поновляться в червні", - сказав Коболєв в ході Міжнародної інвестиційної конференції "Game of thrones: final season? " в Києві в четвер.
На результати переговорів, на думку глави НАК, ключовий вплив матимуть Німеччина, яка безпосередньо впливає на запуск "Північного потоку-2", подальші дії США щодо санкцій на РФ, а також здатність "Нафтогазу" продовжувати судовий позов проти "Газпрому" про компенсації $ 12 млрд в разі непідписання нового транзитного контракту.
Нагадаємо, на початку квітня у Єврокомісії заявили, що хочуть до літніх канікул у серпні провести тристоронні переговори з РФ і Україною щодо умов транзиту газу після 2019 року.
Угода про транзит між Росією та Україною закінчиться наприкінці цього року, і ще не було підписано жодного нового контракту.
За темою
- Росія місяцями скорочувала транзит газу через Україну, - інститут Брейгеля
08.11.2021, 16:35
- «Газпром» припинив транзит газу в Угорщину через Україну
01.10.2021, 15:59
- Німеччина призначила уповноваженого з транзиту газу Україною: що він буде робити
19.08.2021, 10:35
- Стало відомо, скільки втратить Україна від зупинки транзиту газу з Росії
10.06.2021, 10:21
- Україна на 10% скоротила транзит газу
14.05.2021, 13:09
Обговорення
Економіка
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми