• Головна
  • Новини
  • Пенсіонер з Буковини розповів, чому віддав армії майже 400 тисяч гривень

06.03.2022, 16:55

Пенсіонер з Буковини розповів, чому віддав армії майже 400 тисяч гривень

83-річний пенсіонер Микола Шевчук віддав на підтримку української армії 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. Хоче, щоб за його заощадження купили зброю українському війську. Ці гроші чоловік збирав на "чорний" день.

Зібрані за понад 10 років заощадження чоловік віддав, коли дізнався, що Росія розпочала масштабне вторгнення в Україну, пише Суспільне.

"Ніхто не просив, я просто думаю, що армія немає чим стріляти, треба купляти ті ракети. Я сестрі подзвонив, вона сказала, що я все правильно роблю", — каже Микола Шевчук.

Чоловіку 83 роки. Живе сам у Новодністровську, незаможно. Готує з овочів, які сам вирощує. Одяг купує на барахолках. Каже, на місяць йому вистачає двох тисяч гривень.

"А що я буду з грошима робити? Дітям не треба, квартири не потребую. Запаси ще є, пенсію отримую. Вона зайва у мене, бо на шість тисяч я не наїдаю. Одяг також є, немає коли в ньому ходити", — каже пенсіонер.

Микола Шевчук розповідає, що коли люди з різних регіонів дізнались про його внесок, почали пропонувати йому допомогу. Він відповідає, що грошей йому не потрібно. Втім закликає усіх перераховувати гроші ЗСУ, аби позбутись агресора.

"Беріть з мене приклад. Я — простий пенсіонер, який віддав свої збереження на "чорний" день, щоб підтримати армію. Тому звертають до усіх багатіїв, олігархів – не ховайте свої гроші в офшорах, допомагайте державі, закупляйте стінгери, допомагайте армії, щоб вигнати цього агресора", — сказав Микола.

Це друга війна у житті Миколи Шевчука. Першу пережив дитиною, але каже, що досі пам’ятає тодішні події. Вісім років тому чоловік надіслав листа Путіну. У ньому писав, щоб президент Росії не вбивав українських військових. Коли читав нам листа, заплакав.

Тепер, каже, якби мав краще здоров’я — пішов би захищати Україну на передову.

"Я би там або помер як герой, або збавився би цього болю в колінах", — каже Микола.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: