10.06.2020, 19:11

Партію Порошенка на Прикарпатті очолив В’ятрович

В Івано-Франківську Володимира В’ятровича офіційно представили як керівника територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Про це повідомляє Івано-Франківська територіальна організація «Європейська Солідарність».

«Днями Володимира В’ятровича, народного депутата України було обрано керівником Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність». 5 червня Центральна рада партії «Європейська Солідарність» підтримала дане призначення. …На Івано-Франківщині Володимир В’ятрович займатиметься розбудовою партійного осередку і підготовкою до місцевих виборів. У планах на найближчі тижні відвідати усі райцентри Прикарпаття», - зазначає територіальна організація партії.

В’ятрович розповів, що не має досвіду роботи у керівних партійних структурах, отже сподівається на підтримку однопартійців. Водночас він переконаний, що «Європейська Солідарність» центром об’єднання політичних сил для зміни ситуації в країні.

«Крім політичної діяльності буду активно займатися просвітницькою та інформаційною роботою. Вважаю, сьогодні треба багато розповідати і про минуле, і про сьогодення, і про особливості української культури. Питання національної ідентичності є елементами ширшої політики і на них здійснюється колосальний тиск з боку Російської Федерації», - зазначив В’ятрович.

Володимир В’ятрович – український вчений-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, громадський і політичний діяч. Кандидат історичних наук. Працював головою Українського інституту національної пам’яті 2014-2019. З 14 листопада 2019 року — народний депутат України від партії «Європейська Солідарність».

Фото: ivano-frankivsk.eurosolidarity.org

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: