• Головна
 • Новини
 • Палац Потоцьких у Франківську прийме фестиваль культурного розмаїття

05.10.2020, 19:55

Палац Потоцьких у Франківську прийме фестиваль культурного розмаїття

В Івано-Франківську на території комплексу Палацу Потоцьких упродовж трьох днів – з 8 до 10 жовтня – триватиме фестиваль культурного різноманіття.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської міської ради

"Запрошуємо на "Фестиваль культурного різноманіття" в межах реалізації проєкту "Назад до наших спільних коренів" EMS ENI 2SOFT/2.1/133 ROOTS Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014-2020, який проходитиме на території колишнього комплексу Палацу Потоцьких", – йдеться в повідомленні.

У межах заходу заплановано показ національного одягу, майстер-класи для дітей та дорослих, виставки, food performance, а також виступи музичних гуртів та колективів, під час яких лунатиме національна українська й румунська музика. Крім того, у програмі – нічні кування.

Проєкт реалізує муніципалітет міста Ботошані у партнерстві з Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради, Управлінням культури округу Ботошані, ГО "Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр" за підтримки ЄС.

Палац Потоцьких – пам'ятка архітектури та містобудування місцевого значення в Івано-Франківську. Комплекс палацу був збудований у 1672-1682 рр. і добудовувався у 1980-х. Його звів польський коронний гетьман Андрій Потоцький для себе та родини. Споруда використовувалася спершу як місце проживання власників Станиславова (колишня назва Івано-Франківська), а згодом упродовж десятиліть – як військовий шпиталь.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: